Tym razem  mam przyjemność przedstawić fotoreportaż z wesela w Pałacu Śmiłowice. To wyjątkowe miejsce w okolicach Krakowa na swoje przyjęcie weselne wybrali Marta i Michał. Pałac w Śmiłowicach posiada wielowiekową, niezwykle bogatą historię, o której więcej można dowiedzieć się bezpośrednio na stronie internetowej Pałacu.

Uzgodniliśmy z parą młodą, że od strony fotograficznej musimy maksymalnie wykorzystać potencjał tego miejsca. Z tego powodu pojawiłem się tu kilka godzin przed ceremonią, a to wszystko po to żeby sfotografować nie tylko piękne otoczenie pałacu, ale także wystrój sali bankietowej i przede wszystkim przygotowania Marty Michała. Piękne słoneczne przedpołudnie zapowiadało, że to będzie udany, pełen radości i wzruszeń dzień. Upewnił mnie w tym także widok nowożeńców przybywających do pałacu z szerokimi uśmiechami na buziach.
Para Młoda miała do dyspozycji apartament, którego przestronność sprzyjała wykonaniu pięknych ujęć z przygotowań. Marta miała na sobie suknię ślubną Cymbeline i wyglądała w niej zjawiskowo – wszyscy na czele z Panem Młodym byli oczarowani.

Na ceremonię zaślubin orszak weselny, na czele którego byli Młodzi w nietuzinkowym, zabytkowym białym BMW, udał się do pobliskiego kościoła. W zabytkowych wnętrzach odbył się ślub, po którym Młodzi eksplodowali wręcz radością. Jadąc z kościoła na wesele w Pałacu Śmiłowice  zrobiliśmy kilka zdjęć pokazujących rozradowaną Młodą Parę w ich ślubnym samochodzie.

Zdjęcia ślubne w pałacu oraz pałacowym ogrodzie mają swój niepowtarzalny klimat. Przyjęcie weselne zorganizowane było na najwyższym poziomie, a goście bawili się z rozmachem. W trakcie przyjęcia wykorzystaliśmy promyki zachodzącego słońca i zrobiliśmy na ogrodzie zdjęcia portretowe Młodej Pary.  Bardzo spektakularne było podanie tortu weselnego. Odbyło się to na ogrodzie wśród rozstawionych dokoła dużych rac. Race świetlne, sztuczne czy nawet zimne ognie, wszystkie takie świetlne akcenty tworzą niesamowite wrażenie i stanowią atrakcje weselne, które pięknie prezentują się na zdjęciach.

Każdy fotograf ślubny marzy o tym, by móc wykonywać fotografie ślubne w pięknej  wyjątkowej scenerii. Miałem to szczęście znaleźć się w takich okolicznościach. A teraz już zapraszam – obejrzyj mój fotoreportaż z wesela w Pałacu Śmiłowice.