Zostałem poproszony przez Roksanę i Dominika by sfotografować ich wesele w Kasztanowym Dworze w Cieszynie na Śląsku.
Pomimo, że wiosna tego roku była bardzo kapryśna, to ten kwietniowy dzień ślubu Roksany i Dominika był wyjątkowo słoneczny i wytworzył bardzo optymistyczny nastrój. Wszystkim dopisywał wyśmienity humor, co można dostrzec oglądając ten fotoreportaż ślubny.  Jednym z elementów, którym Roksana i Dominik oczarowali swoich gości weselnych były nietuzinkowe, bardzo oryginalne stroje ślubne. Prezentowali się w nich naprawdę wyjątkowo. Krótka suknia ślubna z długim trenem pięknie wyglądała na Pannie Młodej podkreślając Jej urodę, ale i Pan Młody wyglądał równie szykownie mając na sobie surdut ślubny.

O fantastyczną atmosferę w stylowej sali bankietowej Kasztanowego Dworu zadbał DJ Bartii, który potwierdził po raz kolejny, że należy do grona najlepszych dj’ów weselnych w Polsce. Poza umiejętnie dobranym repertuarem muzycznym zapewnił wiele atrakcji dla gości weselnych, oczywiście nie pomijając w tym dzieci, które także miały okazję do wielu zabaw i konkursów odpowiednich do swojego wieku.

Bardzo oryginalny tort weselny z mufinek zachwycał nie tylko swoim wyglądem, ale również pysznie smakował, po prostu palce lizać!

Nasza piękna Młoda Para – Roksana i Dominik, zdecydowała się na plener ślubny w arboretum w Wojsławicach na Dolnym Śląsku.  Arboretum wpisane jest do rejestru zabytków kultury i corocznie przyciąga rzesze zwiedzających pragnących podziwiać największe w Polsce kolekcje różaneczników i liliowców.  Ogród zajmuje dużą powierzchnię i jest bardzo urozmaicony, dlatego niejeden fotograf ślubny na Śląsku ma tu swoje ulubione miejsce na sesję plenerową. Pomimo, że musieliśmy pokonać sporą odległość, to jechaliśmy przekonani, że miejscówka wynagrodzi nam wszelkie niedogodności. Nie zawiedliśmy się. Obejrzyj koniecznie całość, bo dopiero pod koniec wpisu znajdują się zdjęcia z pleneru ślubnego w Wojsławicach, a przekonasz się, że na pewno dla tych pięknych zdjęć  warto było tam jechać.

Zachęcam i zapraszam do komentowania zarówno tego wpisu Wesele w Kasztanowym Dworze w Cieszynie jak i pozostałych zamieszczonych na blogu.

dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 125dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 106dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 107dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 108dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 109dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 100dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 120dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 119dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 121dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 123dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 122dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 124dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 118dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 104dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 111dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 112dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 113dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 114dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 117dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 116dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 115dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 110dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 105dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 126dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 103