Zostałem poproszony przez Roksanę i Dominika by sfotografować ich wesele w Kasztanowym Dworze w Cieszynie na Śląsku.
Pomimo, że wiosna tego roku była bardzo kapryśna, to ten kwietniowy dzień ślubu Roksany i Dominika był wyjątkowo słoneczny i wytworzył bardzo optymistyczny nastrój. Wszystkim dopisywał wyśmienity humor, co można dostrzec oglądając ten fotoreportaż ślubny.  Jednym z elementów, którym Roksana i Dominik oczarowali swoich gości weselnych były nietuzinkowe, bardzo oryginalne stroje ślubne. Prezentowali się w nich naprawdę wyjątkowo. Krótka suknia ślubna z długim trenem pięknie wyglądała na Pannie Młodej podkreślając Jej urodę, ale i Pan Młody wyglądał równie szykownie mając na sobie surdut ślubny.

O fantastyczną atmosferę w stylowej sali bankietowej Kasztanowego Dworu zadbał DJ Bartii, który potwierdził po raz kolejny, że należy do grona najlepszych dj’ów weselnych w Polsce. Poza umiejętnie dobranym repertuarem muzycznym zapewnił wiele atrakcji dla gości weselnych, oczywiście nie pomijając w tym dzieci, które także miały okazję do wielu zabaw i konkursów odpowiednich do swojego wieku.

Bardzo oryginalny tort weselny z mufinek zachwycał nie tylko swoim wyglądem, ale również pysznie smakował, po prostu palce lizać!

Nasza piękna Młoda Para – Roksana i Dominik, zdecydowała się na plener ślubny w arboretum w Wojsławicach na Dolnym Śląsku.  Arboretum wpisane jest do rejestru zabytków kultury i corocznie przyciąga rzesze zwiedzających pragnących podziwiać największe w Polsce kolekcje różaneczników i liliowców.  Ogród zajmuje dużą powierzchnię i jest bardzo urozmaicony, dlatego niejeden fotograf ślubny na Śląsku ma tu swoje ulubione miejsce na sesję plenerową. Pomimo, że musieliśmy pokonać sporą odległość, to jechaliśmy przekonani, że miejscówka wynagrodzi nam wszelkie niedogodności. Nie zawiedliśmy się. Obejrzyj koniecznie całość, bo dopiero pod koniec wpisu znajdują się zdjęcia z pleneru ślubnego w Wojsławicach, a przekonasz się, że na pewno dla tych pięknych zdjęć  warto było tam jechać.

Zachęcam i zapraszam do komentowania zarówno tego wpisu Wesele w Kasztanowym Dworze w Cieszynie jak i pozostałych zamieszczonych na blogu.

dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 125 dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 106 dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 107 fotografia ślubna Katowice dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 109 dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 100 romantyczne zdjęcia ślubne Kraków Małopolska romantyczna sesja ślubna fotografia ślubna Bielsko fotograf ślubny Jaworzno Trzebinia fotograf ślubny Trzebinia Chrzanów Olkusz krótka suknia ślubna z długim trenem śląsk małopolska fotograf ślubny śląsk dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 104 dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 111 dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 112 dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 113 fotograf ślubny Śląsk małopolska piękne zdjęcia ślubne dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 116 zdjęcia ślubne Kraków dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 110 polecany fotograf ślubny Adam Pietrusiak sesja zdjęciowa arboretum Wojsławice dobry fotograf slubny slask malopolska adam pietrusiak fotogenesis plener slubny w wojslawicach 103