Wesele w Rezydencja Luxury Hotel
Na niepowtarzalne wesele w Rezydencja Luxury Hotel zaprosili swoich gości Małgosia i Paweł. Każdy ślub i wesele jest wyjątkowe. Bogaty w emocje dzień, w którym dwa indywidualne życia łącząc się w małżeńskim ślubowaniu potwierdzają wzajemną miłość. Takie piękne chwile musi uchwycić fotograf ślubny, w pełni uwieczniając te bajkowe momenty, w najwierniejszych i oszałamiających zdjęciach. Ponadto to był dzień pełen uczuć i ciepła szaleńczo zakochanej Małgosi i Pawła.

Sala bankietowa Rezydencja Luxury Hotel
Miejsce w którym opanowano sztukę świętowania w wyrafinowany i elegancki sposób, to Rezydencja Luxury.  Jest to miejsce powszechnie uznawane za luksusowe,  dlatego jest idealne do świętowania wystawnego ślubu. Bezpośrednio z sali bankietowej można wyjść na ogród pełen romantycznych akcentów. Zapewniają one przede wszystkim, że ślubne fotografie z tego miejsca, to prawdziwe perełki. Dobry fotograf ślubny na pewno uchwyci na zdjęciach Rezydencję Luxury pod każdym kątem. Zarejestruje każdy promienień światła i grę kolorowych świateł wypełniających salę. Fotograf zrobi dzięki temu zdjęcia ślubne, które zapierają dech w piersiach. Ponadto fotografie z wesela w Rezydencja Luxury Hotel powinny również przedstawiać wnętrza. Szczególnie mam tu na myśli stylowy apartament małżeński.  Sesja portretowa Pary Młodej wykonana w apartamencie jest szczególnej urody.

Podsumowując, byłem absolutnie zachwycony, że mogłem uczestniczyć w wyjątkowym dniu Małgosi i Pawła w Rezydencja Luxury Hotel. Potem, zgodnie z Ich życzeniem romantyczna sesja ślubna odbyła się innego dnia w Karkonoszach. Podobnie jak na zdjęciach ze ślubu widać tu głębokie uczucie, które łączy Małgosię i Pawła.

Zobacz reportaż Wesele Pod Skrzydłami Anioła w innej uznanej sali bankietowej jaką jest lokal Pod Skrzydłami Anioła w Piekarach Śląskich