Czy przygotowując się do swojego ślubu przemknęła Ci myśl, “a może by tak wziąć ślub na plaży za granicą?” Dla części osób może wydawać się to szalonym pomysłem,  jednak jest dlaczego nie zrealizować tak romantycznej wizji swojego ślubu? Tym bardziej, że ślub nad morzem, to idealny pomysł by połączyć go z podróżą poślubną. Zapewne część zaproszonych gości także wykorzysta sposobność i zaplanuje w tym czasie wypoczynek w okolicy, gdzie odbędzie się Twój ślub.

Tak właśnie było w historii Ani i Martina, których ślub i sesja plenerowa na plaży nad Morzem Czarnym była czymś nadzwyczaj wyjątkowym. Wraz gośćmi i Młodą Parą zaproszono nas na jacht, którym przepłynęliśmy do uroczej zatoki. W scenerii plaży i szumiącego morza miała miejsce ceremonia zaślubin.  Było to naturalne i piękne miejsce na ślub. Po przysiędze Ania i Martin zatańczyli boso na piasku swój pierwszy taniec. Przyjęcie weselne na plaży, to niecodzienna praktyka, a jednak było naprawdę fantastycznie. Panowała do tego stopnia swobodna atmosfera, że wszyscy uczestnicy wesela na czele z Młodą Parą, a także ich rodzicami, lądowali w wodzie. Nie ominęło to także Sary, drugiego fotografa – na szczęście gdy ją wnoszono do wody nie miała przy sobie sprzętu fotograficznego 🙂

Gdy zapadł wieczór w zatoczce zrobiło się jeszcze piękniej. Gra kolorów i świateł na plaży zachęcała wszystkich do szalonej zabawy i tańców.

Ania z Martinem znają doskonale okolicę i kilka dni po ślubie zabrali nas w miejsce, w którym wykonaliśmy sesję plenerową. Zobacz proszę, jak wspólnymi siłami i przy dużym zaangażowaniu naszych nowożeńców wygląda ślub na plaży za granicą.
Jeśli chcesz wiedzieć jak zaplanować i zorganizować ślub i plener ślubny nad morzem w Bułgarii, to napisz do nas, a na pewno w tym pomożemy 🙂