Ślub i wesele oraz sesja zimą – rozwiązanie, które wybiera coraz więcej nowożeńców
Oczywiście ślub i wesele oraz sesja zimą są organizowane rzadziej w porównaniu do innych pór roku. Na przykład w okresie wiosennym czy letnim ślubów jest zdecydowanie więcej. Widać jednak, że jest spore grono Par Młodych, dla których wymarzoną scenerią ich ślubu jest sceneria zimowa.  Do tych osób należą Agnieszka i Tomek. Oni nie wyobrażali sobie innej opcji niż ślub i wesele oraz sesja zimą.

Oczekiwania przyszłej Młodej Pary od fotografa
Agnieszka z Tomkiem są miłośnikami górskich wędrówek. Dlatego już na etapie rozmów przed podjęciem decyzji o współpracy ze mną jasno sprecyzowali swoje oczekiwania. Przede wszystkim sesja narzeczeńska jak i sesja ślubna miały być wykonane zimą w górach. Dlatego na sesję wybraliśmy Wysokie Tatry po słowackiej stronie, a dokładnie Tatrzańską Łomnicę łącznie z Łomnickim Szczytem. Wiadomo, że pogoda w górach jest nieobliczalna, dlatego nie byliśmy do końca pewni co zastaniemy na miejscu.  Okazało się, że trafiliśmy idealnie na okno pogodowe.  Piękne widoki z ośnieżonymi górami, które połyskują w blasku ostrych słonecznych promieni nadały wyjątkowy klimat i charakter sesji ślubnej. Potem część sesji odbyła się wśród koron drzew, a dokładnie na Kładce Bachledka.  Okazuje się, że to miejsce jest urocze nie tylko wtedy gdy jest zielono, ale podobnie i zimowa sceneria pełna jest uroku.

Ślub i przyjęcie weselne
Ślubna sesja zdjęciowa była zwieńczeniem całości, ale przecież wcześniej był równie piękny ślub i fantastyczne przyjęcie. Wszędzie dominowały starannie dobrane dodatki, które podkreślały zimowy charakter ślubu. Pięknie udekorowane miejsce ceremonii, podobnie sala weselna zachwycały wystrojem. Na gości czekały liczne atrakcje, a wśród nich na przykład pokaz sztucznych ogni. Jednak prawdziwym przebojem okazał się pokaz sów. Przede wszystkim ten pokaz miał ścisły związek z zainteresowaniami Agnieszki,  dlatego, że podziwia ona sowy. Ponadto ma sporą kolekcję przeróżnych gadżetów, na których są właśnie te ptaki. Innymi słowy jest pozytywnie zakręcona na punkcie sów. Przyznaję, że i ja uległem urokowi jednego puchacza, dlatego  pozwoliłem sobie wykonać z nim wspólne zdjęcie.

Podsumowując, ślub i wesele oraz sesja zimą są niezwykle urocze i bardzo klimatyczne.

Jeśli chcesz zobaczyć inną sesję w górach wykonaną o innej porze roku, to kliknij tu i zobacz ten wpis.