Sesja ślubna Moniki i Damiana miał docelowo odbyć się w innej lokalizacji. Jednak jadąc w miejsce, gdzie miała być sesja plenerowa zaproponowałem zatrzymać się po drodze w Rudach, gdzie znajduje się piękny zabytkowy XVIII-wieczny park. Ponieważ miejsce okazało się niezwykle fotogeniczne i dostarczyło nam mnóstwo tematów do zdjęć, dlatego stwierdziliśmy, że poprzestaniemy na tej lokalizacji. I w taki to sposób ślubna sesja zdjęciowa Moniki i Damiana wykonana została w Rudach. Parze Młodej towarzyszył na sesji jeszcze jeden członek rodziny. Kapsel, bo tak się wabi ten przeuroczy pies, stanowi niezwykłe urozmaicenie i uzupełnienie pleneru ślubnego Młodej Pary.

Wcześniej jednak spotkaliśmy się z Moniką i Damianem na ich ślubie i weselu. Przyjęcie weselne zorganizowano na sali weselnej Moja Pasja w Sosnowcu. To jedno z moich ulubionych miejsc do pracy fotografa ślubnego. Szczególnie sala bankietowa tego lokalu daje duże możliwości wykazania się kunsztem fotograficznym z uwagi na jej  specyfikę, na którą składają się wysokość oraz brak okien. Nie uważam tego za mankament, wręcz przeciwnie, można skupić się na sztucznym świetle pochodzącym z rampy oświetleniowej DJ’a oraz własnym systemie światła błyskowego. Daje to duże możliwości kreatywnego wykorzystania tych źródeł światła w fotoreportażu weselnym. Ponadto sama sala urządzona jest wyjątkowo gustownie, zadbano tu o każdy najdrobniejszy detal. Dla osób ceniących sobie możliwość złapania oddechu na świeżym powietrzu niewątpliwą zaletą tego miejsca jest piękny ogród z drewnianymi altanami. Jest to piękne miejsce, w którym chętnie wykonuję sesję w dniu ślubu. Ogród w Mojej Pasji idealnie nadaje się także do tego żeby zrobić w nim pamiątkowe zdjęcia Pary Młodej z gośćmi i najbliższą rodziną.

Wesele Moniki i Damiana prowadził DJ Marek Hus. To wysokiej klasy wodzirej i DJ, idealny szczególnie do tego by poprowadzić wesele w śląskim klimacie.
Obejrzyj proszę fotoreportaż ślubny z wesela w sali Moja Pasja w Sosnowcu, a zobaczysz jedno z miejsc, gdzie warto zorganizować wesele na Śląsku. Zobacz także jak wyglądała sesja ślubna w parku w Rudach, bo to idealne miejsce na plener ślubny jesienią.