Sesja ślubna na Santorini to marzenie wielu nowożeńców. Oczywiście marzenia są po to by je spełniać, dlatego Justyna i Dawid postanowili, że jako ich fotograf ślubny zrobię także plener ślubny na bajecznej wyspie Santorini. I tak oto polski fotograf na Santorini mógł pokazać swój potencjał.

Wyspa ta nazywana jest wyspą zakochanych, a jest tak nie bez powodu ponieważ panuje tam niezwykła aura romantyczności. Wpływ mają na to spektakularne zachody słońca oraz wiszące na stromym klifie nad kalderą białe domki z błękitnymi oknami i drzwiami, wąskie uliczki i kręte, niekończące się schody. Z tarasów między budynkami roztaczają się niezapomniane widoki na położone w dole morze. Santorini uchodzi za jedną z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych wysp w Grecji.

Jeśli marzysz żeby wziąć ślub na Santorini, to z pewnością warto to zrobić m.in. dla pięknych zdjęć.  Oczywiście nie każdy dysponuje budżetem umożliwiającym zorganizowanie ślubu czy wesela w tym miejscu, ale sama sesja plenerowa na Santorini jest w zasięgu części nowożeńców.

Jestem pod dużym wrażeniem tej wyspy, dlatego służę pomocą każdemu kto szuka fotografa na sesję zdjęciową na Santorini.