Rustykalny styl Panny Młodej to ostatnio częsty widok na ślubie.

Coraz więcej Panien Młodych decyduje się pójść do ślubu w wianku. Ten przepiękny dodatek nadaje bardzo naturalny charakter ślubnej kreacji Panny Młodej. Chyba każdy fotograf chciałby mieć w swoim portfolio zdjęcia ślubne w rustykalnym stylu.
Zobacz jak w naszym wykonaniu wygląda fotoreportaż ślubny i sesja plenerowa w rustykalnym klimacie. Romantyczna sukienka z rozcięciem oraz wianek podkreślał naturalną urodę Beaty. Córeczki Panny Młodej także miały wianki z naturalnych kwiatów. Zarówno Panna Młoda jak i dziewczynki prezentowały się przepięknie. Oczywiście Pan Młody dodawał szyku damskiemu gronu.
W związku z rustykalnym charakterem ślubnego stroju nasza sesja plenerowa częściowo odbyła się w lesie i nad wodą. To co wydarzyło się w lesie na samym początku naszej sesji było wyjątkowe. Spektakl promieni słonecznych przedzierających się przez gałęzie i rozświetlających leśny mrok był niezwykle intensywny i niestety bardzo krótki. Wiedziałem, że mamy tylko kilka chwil by wykorzystać tę grę świateł. Wszyscy uwijaliśmy się bardzo sprawnie żeby zrobić jak najwięcej ujęć. W tych okolicznościach nawet dziewczynki udało się “przekonać” do współpracy, co jak wiadomo w przypadku dzieci nie jest takie oczywiste.
Dla zrównoważenia leśnych akcentów pozostałe ujęcia sesji ślubnej wykonaliśmy w klimacie miejskim, niemniej to właśnie ujęcia z lasu pokreśliły rustykalny styl Panny Młodej.

Zobacz jak wygląda jeszcze jedna sesja ślubna w lesie