Klaudia i Tomek postanowili, że plener ślubny w Pradze będzie najlepszym miejscem zwieńczenia naszej wspólnej ślubnej przygody.
Zanim jednak odbyła się sesja plenerowa w Pradze, wcześniej oczywiście był piękny ślub w jednym z bielskich kościołów, a następnie szalone wesele w Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej. To kolejne piękne miejsce na przyjęcie weselne, w którym nie po raz pierwszy mogłem fotografować. Klaudia i Tomek, to bardzo ciepli i serdeczni młodzi ludzie, którzy mają liczne grono serdecznych przyjaciół. Wszyscy oni wraz z Parą Młodą i ich najbliższą rodziną fantastycznie bawili się na przyjęciu weselnym w Dworku.
Atrakcją weselnego przyjęcia był występ Krzysztofa Sandeckiego, niepowtarzalnego znanego polskiego saksofonisty klubowego, którego występy rozgrzewały parkiety w najlepszych klubach w kraju i za granicą. Tym razem parkiet rozgrzany był do granic możliwości także dzięki Ojcu Prowadzącemu odpowiedzialnemu za stronę muzyczną. Można śmiało stwierdzić, że gdyby nie przerwy niezbędne na smaczne posiłki, to goście z Parą Młodą na czele nie schodzili by z parkietu.
Kolejną atrakcją na weselu była fotobudka, w której każdy miał możliwość zrobić sobie zdjęcie w śmiesznym gadżecie, a następnie wkleić je do pamiątkowej Księgi Gości i dokonać tam pamiątkowego wpisu z dedykacją dla Pary Młodej.
Dworek New Restaurant w Bielsku-Białej, to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Obsługa na najwyższym poziomie, wyszukane menu, stylowe pomieszczenia – to wszystko znajdziecie na tej sali bankietowej.
Wracając do głównej myśli tego wpisu, czyli plener ślubny w Pradze, warto wiedzieć, że najlepszym rozwiązaniem dla Par Młodych planujących właśnie tam mieć swoja sesję zdjęciową, jest tak zaplanować swój pobyt żeby fotografowanie rozpocząć o świcie. Tak właśnie zrobiliśmy z Klaudią i Tomkiem, dlatego do Pragi przyjechaliśmy dzień wcześniej i przenocowaliśmy w apartamencie na Starym Mieście. Wstaliśmy skoro świt i od razu udaliśmy się na Most Karola, dzięki czemu uniknęliśmy tłumu turystów. Co prawda było już tam wielu turystów, ale mogliśmy spokojnie wykonać zdjęcia, na których nam zależało. Na części zdjęć mamy piękne kolory wschodzącego słońca, którego ciepłe poranne promienie smagają ściany praskich kamienic.
Zobaczcie i sami oceńcie czy warto zrobić zdjęcia ślubne w Pradze.