Ślub w USC

Paulina i Dawid zaprosili swoich gości na ślub w USC, a następnie wesele na sali Na Skarpie w Porębie. Pomiędzy ślubem, a przyjęciem weselnym miał jeszcze miejsce wykład okolicznościowy w oparciu o wskazówki pochodzące z Biblii. Nowożeńcy i pozostali zgromadzeni na uroczystości wysłuchali wielu praktycznych rad skierowanych do małżonków.

Paulina z Dawidem pięknie zatańczyli swój pierwszy taniec. Ciężki dym do pierwszego tańca wraz kolorowym oświetleniem stworzył fantastyczny klimat. Zachwyceni goście zasłużenie nagrodzili Młodą Parę burzą oklasków.

Niezwykle wzruszającą niespodziankę przygotowała Paulina, która w dalszej części wesela zaśpiewała Dawidowi piosenkę. Uwielbiam takie chwile, bo wówczas mogę fotografować szczere i głębokie emocje.

Sesja plenerowa w górach jesienią, a dokładnie w Wiśle była ukoronowaniem tej pięknej historii. Dopisała nam słoneczna pogoda, pomimo, że to była już końcówka października i nie było zbyt ciepło. Bajeczne kolory jesieni na sesji ślubnej zachwycają na zdjęciach.

Zobacz jak wygląda ślub w usc, wesele Na Skarpie w Porębie oraz plener ślubny w Wiśle.

Zobacz ślub plenerowy w Rzymie oraz sesja ślubną także wykonaną we Włoszech