Najlepsze zdjęcia ślubne 2019
To był kolejny niezwykle pracowity dla mnie rok. Tak jak kilka poprzednich sezonów tak i ten obfitował w sporą ilość Par Młodych, którym miałem ogromną przyjemność i zaszczyt zrobić reportaż ślubny. Dopełnieniem współpracy były plenery ślubne wykonane zazwyczaj innego dnia. Coraz częściej zdarza się, że Pary Młode decydują się jednak na to, żeby sesja ślubna była w dniu ślubu. Wówczas taki mini plener ślubny trwa 15-30 minut i odbywa się w bliskiej okolicy lub w ogrodzie sali weselnej. Jest to wystarczająca ilość czasu żeby wykonać piękne zdjęcia ślubne. Oczywiście w sytuacji, gdy wymarzone miejsce na sesję ślubną jest znacznie oddalone od miejsca przyjęcia, to rozsądniej jest przełożyć sesję na inny dogodny termin po weselu. Wtedy nie rzadko jest to sesja ślubna za granicą.

Poniżej możecie zobaczyć kilkuminutowy pokaz będący subiektywnym wyborem prezentującym moje najlepsze zdjęcia ślubne 2019.
Dla tych, którzy wolą dłużej zatrzymać się nad poszczególnymi zdjęciami zamieszczam je także w tradycyjnej formie galerii. Zapraszam do oglądania i komentowania. Będę wdzięczny za każdą opinię i udostępnienie.

Podziękowanie
Wszystkim moim wspaniałym Parom Młodym oraz kolegom i koleżankom z branży ślubnej dziękuję za współpracę w minionym roku.
Sezon ślubny 2020 zapowiada się równie obficie i emocjonująco 🙂

 

Zapraszam do polubienia mojego firmowego profilu na Facebooku oraz Instagramie.
Zobacz reportaż z wesela w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na południu Polski, czyli Hotel Rezydencja Luxury