Adam

Fotograf Ślubny

dobry fotograf ślubny Śląsk Małopolska

Adam

Jestem fotografem z zamiłowania już od czasów szkolnych. Fotografia ślubna daje mi możliwość bycia blisko osób pełnych pozytywnej energii i radości. Jako fotograf ślubny uwielbiam łapać kadry z ludźmi, których przepełniają uczucia. W dniu ślubu jest tak wiele emocji i uczuć – to przede wszystkim Twoje uczucie romantycznej miłości i oddania do osoby, którą poślubisz tego dnia, ale to także uczucie miłości i przywiązania do rodziców, rodzeństwa, dziadków, przyjaciół. Bliskie Ci osoby dzień Twojego ślubu przeżywają równie mocno jak Ty, dlatego wszystko to chcemy pokazać na zdjęciach zgodnie z naszym mottem:
„Fotografujemy Uczucia”.

Staram się być dyskretny, spokojny i delikatny żeby uczestnicy uroczystości byli naturalni oraz szczerzy i chętnie okazywali swoje uczucia. Fotografuję zarówno na małych przyjęciach jak i bardzo dużych weselach organizowanych w luksusowych miejscach. W pracy nie ograniczam się do Polski i fotografuję także na ślubach i plenerach za granicą. Jeśli marzysz by Twoja sesja ślubna w Toskanii, Paryżu, Chorwacji, na Santorini czy innym pięknym miejscu była niezapomniana, a zdjęcia wyjątkowe, to chętnie pomogę Ci zaplanować, a następnie wykonam Twoją sesję ślubną za granicą.

fotografia ślubna Śląsk Małopolska

Drugi Fotograf

Jeśli na swojej uroczystości zażyczysz sobie drugiego fotografa, to zadbamy o to, by w fotoreportażu nie zabrakło ujęć z jakże ważnymi detalami, dekoracją miejsca ceremonii ślubnej i sali bankietowej, wyglądem stołów oraz otoczenia. Podczas, gdy główny fotograf skupi się głównie na Parze Młodej, drugi fotograf będzie mógł sfotografować, to z innej perspektywy, a dodatkowo uchwycić reakcje gości weselnych.

"it is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye"

Antoine de Saint-Exupéry

Oferta

PAKIET PODSTAWOWY

* fotoreportaż do 12 godzin
* gwarancja wykonania min. 1.500 ujęć
* błyskawiczna sesja ślubna i portretowa w dniu ślubu
Otrzymujesz:
* 300 wyselekcjonowanych zdjęć poddanych obróbce
* własna strona ślubna z osobiście skompletowaną galerią zdjęć
* fotoalbum lub fotoksiążka 30x30cm, 20 stron – 1 szt
* zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na pendrive
* pokaz slajdów z podkładem muzycznym

DODATKOWE OPCJE

* przedłużenie fotoreportażu o 1-3 godziny
* sesja: narzeczeńska – lifestylowa – ślubna (innego dnia)
* zdjęcia z drona –  fotografowanie z lotu ptaka podczas sesji zdjęciowej

* drugi fotograf na ślubie i weselu
* drugi dzień wesela –  poprawiny
* sesja ślubna za granicą  2-5 dni

* fotoalbumy
* fotobudka