Adam i Sara

Fotografia Ślubna

dobry fotograf ślubny Śląsk Małopolska

Adam

Jestem fotografem z zamiłowania już od czasów szkolnych. Fotografia ślubna daje mi możliwość bycia blisko osób pełnych pozytywnej energii i radości. Jako fotograf ślubny uwielbiam łapać kadry z ludźmi, których przepełniają uczucia. W dniu ślubu jest tak wiele emocji i uczuć – to przede wszystkim Twoje uczucie romantycznej miłości i oddania do osoby, którą poślubisz tego dnia, ale to także uczucie miłości i przywiązania do rodziców, rodzeństwa, dziadków, przyjaciół. Bliskie Ci osoby dzień Twojego ślubu przeżywają równie mocno jak Ty, dlatego wszystko to chcemy pokazać na zdjęciach zgodnie z naszym mottem:
„Fotografujemy Uczucia”.

Staram się być dyskretny, spokojny i delikatny żeby uczestnicy uroczystości byli naturalni oraz szczerzy i chętnie okazywali swoje uczucia. Fotografuję zarówno na małych przyjęciach jak i bardzo dużych weselach organizowanych w luksusowych miejscach. W pracy nie ograniczam się do Polski i fotografuję także na ślubach i plenerach za granicą. Jeśli marzysz by Twoja sesja ślubna w Toskanii, Paryżu, Chorwacji, na Santorini czy innym pięknym miejscu była niezapomniana, a zdjęcia wyjątkowe, to chętnie pomogę Ci zaplanować, a następnie wykonam Twoją sesję ślubną za granicą.

fotografia ślubna Śląsk Małopolska

Sara

Jeśli na swojej uroczystości zażyczysz sobie drugiego fotografa, to zadbam o to, by w fotoreportażu nie zabrakło ujęć z jakże ważnymi detalami, dekoracją miejsca ceremonii ślubnej i sali bankietowej, wyglądem stołów oraz otoczenia. Podczas, gdy Adam skupi się na głównym wątku historii ślubnej, ja będę mogła sfotografować, to z innej perspektywy, a dodatkowo uchwycić reakcje najbliższej rodziny. Gdy zdjęcia będą już gotowe zaprojektuję Twój fotoalbum i zadbam o najdrobniejsze szczegóły. Ponieważ jestem z wykształcenia makijażystką, dlatego mogę również wykonać makijaż ślubny oraz makijaż na plener ślubny.

"it is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye"

Antoine de Saint-Exupéry

Oferta

PAKIET PODSTAWOWY

* fotoreportaż (min. 1.500 zdjęć)
* sesja plenerowa innego dnia
* 300 zdjęć poddanych obróbce
* własna strona ślubna z galerią zdjęć online
* fotoalbum 30x30cm, 20 stron – 1 szt
* zdjęcia w wysokiej  rozdzielczości na pendrive

PAKIET ROZSZERZONY

* fotoreportaż (min. 1.500 zdjęć)
* sesja plenerowa innego dnia
* 300 zdjęć poddanych obróbce
* własna strona ślubna z galerią  zdjęć online
* fotoalbum 30x30cm, 20 stron – 3 szt
* zdjęcia w wysokiej  rozdzielczości na pendrive
* fotobudka 2h

INNE

* sesje zaręczynowe i narzeczeńskie
* drugi fotograf na ślubie i weselu
* poprawiny
* sesja ślubne w Polsce i za granicą
* fotografowanie z drona na plenerze
* dodatkowe fotoalbumy
* fotobudka
* makijaż