Międzynarodowe wesele w stylu Bollywood – Fotograf ślubny Katowice Kraków

Życie fotografa ślubnego potrafi być niezwykle barwne – szczególnie wówczas, gdy fotografuje na międzynarodowym polsko-bengalskim weselu w stylu Bollywood 🙂  Tak właśnie jest z tą historią, którą wspólnie napisali Daria i Rashel.
Ich polski ślub oraz niezwykle kolorowe wesele w stylu Bollywood na długo zapadną w mojej pamięci.  W egzotycznych elementach wesela nie było nic sztucznego, bo przecież Rashel pochodzi z Bangladeszu, kraju o wielowiekowej kulturze z półwyspu indyjskiego.
Ślub w pięknych wnętrzach Pałacu Schoena w Sosnowcu odbył się w podniosłej, a zarazem na tyle swobodnej atmosferze, że wywoływał liczne uśmiechy wśród zgromadzonych.
Po ceremonii zaślubin orszak weselny udał się do pięknej sali bankietowej  Moja Pasja w Sosnowcu. Młoda Para zachwyciła zebranych pięknym wykonaniem pierwszego tańca. Oczywistym jest, że tańce stanowią główny element bez którego rzadko które wesele może się obejść. Tak było i tym razem, z tym, że Daria i Rashel przygotowali niezwykłą niespodziankę dla swoich gości. Niepostrzeżenie wymknęli się z sali po czym wrócili na nią ubrani w bengalskie stroje wywołując tym wielkie poruszenie wśród gości, z których niemal każdy chciał zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Młodą Parą. Chwilę potem rozpoczął się pokaz tańca indyjskiego w wykonaniu profesjonalnych tancerek. Jakież było zdziwienie, gdy dołączyli do nich Daria i Rashel, a na końcu uczynili to także najbliżsi przyjaciele oraz rodzice. To było spektakularne show, pełne energii i feerii barw. Zresztą zobaczcie sami.

Fryzura – Studio fryzjersko-kosmetyczne Glamour w Czeladzi
Suknia ślubna – Centrum Mody Ślubnej Ksymena
Makijaż – Anna Kozioł
Bukiet – Kwiaciarnia pod Aniołami
Restauracja – Moja Pasja
Grupa Taneczna – TAAL Group
Video – FX-Film
DJ – DJ Bartii

Międzynarodowe wesele w stylu Bollywood – Fotograf ślubny Katowice Kraków