Wiele przyszłych Par Młodych pragnie mieć niezapomniane wesele na pięknej sali i do tego jeszcze z obsługą na najwyższym poziomie. Jeśli Ty również zastanawiasz się, gdzie zorganizować wesele na Śląsku lub Zagłębiu, by mieć zagwarantowane udane przyjęcie weselne, to jednym z miejsc, które mogę ze szczerym sercem polecić jest  sala weselna Zacisze w Dąbrowie Górniczej.

Ta właśnie sala bankietowa Zacisze była miejscem, gdzie swoje przyjęcie weselne zorganizowali Magdalena i Wojciech. Zarówno Para Młoda jak i przybyli goście byli pod wrażeniem niezwykle profesjonalnego podejścia obsługi na czele z menadżerką lokalu, która będąc konsultantem ślubnym osobiście dba o najdrobniejsze szczegóły zarówno na etapie przygotowań do wesela jak i w trakcie jego przebiegu.

Dla mnie jako fotografa, szczególnie bliskim jest temat oświetlenia sali. No i tutaj mógłbym pisać w nieskończoność zachwycając się tym jak na tej sali bankietowej zadbano o wysokiej klasy oświetlenie, które przekłada się na niezwykłe bogactwo kolorów. Ledowe podświetlenie ścian w połączeniu z ruchomymi głowicami rzucającymi snop światła na parkiet tworzą niepowtarzalny klimat, a to wszystko oczywiście przekłada się na bogate kolorystycznie zdjęcia. Oczywiście dobry fotograf ślubny musi wiedzieć jak najlepiej wykorzystać te warunki żeby zdjęcia oddawały grę świateł panującą na sali. Doskonałym uzupełnieniem oświetlenia sali było oświetlenie DJ’a. DJ Martin, to znany i ceniony wodzirej oraz bardzo dobry DJ w jednej osobie. Zapewnia bardzo dużą porcję energii, dobrego humoru i fantastycznej zabawy. Poprzez liczne przebieranki i animacje jest w stanie każdego oderwać od stołu i porwać do szalonej zabawy.

Jedną z atrakcji wesela było podanie tortu. Odbyło się to wieczorem, na zewnątrz lokalu przy zimnych ogniach, które trzymali w rękach goście otaczający Młodą Parę. To spektakularna chwila, która dla dobrego fotografa nie stanowi problemu do sfotografowania.

Obejrzyj proszę fotoreportaż ślubny z wesela Magdaleny i Wojciecha w sali bankietowej Zacisze w Dąbrowie Górniczej, a zobaczysz jedno z miejsc, gdzie zorganizować wesele na Śląsku.