UA-91343249-1
 » O mnie

O mnie

DSC_1536Fotografuję uczucia – fotografia to część mojego życia – to piękno, zmysłowość i miłość.
Lubię patrzeć na świat przez obiektyw aparatu i uwieczniać najbardziej radosne chwile z życia ludzi.

Dobry fotograf ślubny – dokonanie jego wyboru jest dla Ciebie jedną z najważniejszych decyzji związanych z organizacja ślubu. Każdy chce mieć piękne zdjęcia ślubne i wspaniałą pamiątkę w postaci fotoalbumu czy fotoksięgi. Zaufaj mi, a dołożę wszelkich starań by Twoje fotografie ślubne były jak najpiękniejsze. Największą satysfakcję mam wtedy, gdy widzę jak wykonane przeze mnie fotografie ślubne  budzą w oglądających zachwyt i przywołują w pamięci emocje i uczucia, których doświadczali w dniu ślubu.

Piszę światłem historię, która oddaje atmosferę wydarzenia – tak aby za każdym razem osoby oglądające zdjęcia ze ślubu i wesela oraz pleneru na nowo przeżywały te szczególne chwile – tak właśnie postrzegam swoją rolę fotografa ślubnego.

Na życzenie możemy fotografować na Twoim ślubie we dwoje – połączenie doświadczenia ze świeżym spojrzeniem młodości.

Dziękuję, że poświęcasz swój czas by zapoznać się moją twórczością. Zajrzyj proszę do zakładek Galeria oraz Blog, gdzie staram się zamieszczać najnowsze realizacje.

Chcesz na żywo zobaczyć fotografie ślubne, albumy ze zdjęciami, fotoksięgi?
Zadzwoń teraz i umów spotkanie, na którym niezobowiązująco
porozmawiamy o współpracy +48 608 209 068

kontakt@fotogenesis.pl

Skype:  adam.pietrusiak2

https://www.facebook.com/Adam.Pietrusiak.Photography

https://www.facebook.com/fotogenesisPL

Adam Pietrusiak

UWAGA!

Pary, które swój ślub planują w okresie
od listopada do marca lub w dni robocze
otrzymują u mnie duże rabaty

 Odwiedź mnie na Facebooku

Jako fotograf ślubny pracuję w miastach: Kraków, Katowice, Opole, Wrocław, Bielsko Biała, Rybnik, Racibórz, Sosnowiec, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Jaworzno, Trzebinia, Oświęcim, Olkusz, Wieliczka, Częstochowa, Kielce, Tychy, Rzeszów, Pszczyna, Tarnów, Dąbrowa Górniacza, Mikołów, Cieszyn, Bochnia, Wisła, Mysłowice, Tarnowskie Góry, Żory, Będzin, Żywiec, śląskie, Zagłębie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie i wiele innych. Nie znalazłeś swojego miasta, regionu w powyższym wykazie? Nie martw się, mogę dojechać wszędzie. Zapraszam do kontaktu.

Moje ulubione słowa:
fotografia ślubna Kraków, fotograf na wesele, fotograf na ślub, fotografia ślubna Katowice, fotograf ślubny Chrzanów, fotografia ślubna Jaworzno, zdjęcia, ślub, zdjęcia ślubne, zdjęcia wesele, fotograf ślubny Trzebinia

Copyright © 2017 Fotogenesis.pl Up